Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ruský zdroj

21. 5. 2021

Ruský zdroj: Američané tlačí na Prahu, aby ČR úplně přerušila diplomatické styky s Ruskou federací, zaúkolovali tím českou opozici po smrti Petra Kellnera, který jako poslední blokoval Američany řízené útoky Prahy proti Ruské federaci! Zabili Kellnera přímo Američané, aby nebránil procesům likvidace zbytků vztahů ČR s Ruskem? Ruský zdroj nám popsal, že FSB podezřívá americké tajné služby z odstranění Petra Kellnera, jehož PPF má v Rusku obrovské finanční investice a dlouhá léta usilovně lobboval za klid v Praze a blokoval ze zákulisí nebezpečné kroky českých politiků proti Rusku!

Redakce Aeronetu získala od ruských novinářů včera výměnou za náš článek výbušné informace, které nyní zpracovávají ruští novináři jako naprostou bombu zdrcujícího kalibru. Redakce Aeronetu je zaručeně první redakcí v ČR, která získala přístup a informace ke zdrojům ruských médií, které jsou úzce napojené na ruské zpravodajské služby. Podle těchto informací se v těchto hodinách nehraje o nic menšího než o obrovský tlak americké strany na českou politickou reprezentaci, aby poprvé od II. sv. války úplně přerušila diplomatické vztahy s Ruskou federací.

Podle ruských novinářů, kteří nás včera podrobně informovali o situaci, se jedná o součást mohutné operace pod hlavičkou Ústřední zpravodajské služby (CIA), která vyvrcholila 27. března 2021 na ledovci Knik na Aljašce, kde došlo k úmrtí hlavní postavy usilující o udržení normalizovaných vztahů mezi ČR a Ruskou federací, a která by nikdy nedovolila, aby došlo k tomu, co se odehrálo v budově vlády ČR minulou sobotu. Ruští novináři nyní zpracovávají informace o skupině několika lidí, kteří byli identifikováni na Aljašce jako operativní assety americké CIA těsně před smrtí Petra Kellnera.

Celé to začalo již v 90. letech minulého století, když se Petr Kellner postavil do čela privatizačního gigantu PPF, který se začal orientovat na východní trhy a především na Ruskou federaci. Během 90. let byly vytvořeny mohutné politicko-ekonomické vazby mezi PPF, novou českou politickou polistopadovou garniturou a mezi ruskými kapitány průmyslu, tzv. oligarchy,

kteří od roku 2000 mají velmi úzké a těsné propojení na vládu a mocenské ukotvení Vladimira Putina.

Kellnerova PPF má v Rusku, tedy vedle Číny, vůbec největší investiční portfolio ze všech investičních fondů z celého bývalého Východního bloku. A právě ochrana těchto investic v Rusku a v Číně stála Petra Kellnera mnoho úsilí a silného lobbingu v nejvyšších pozicích české státní moci v Praze, upozorňuje naši redakci ruský novinářský zdroj. Snaha amerických tajných služeb o ovládnutí Prahy je podle ruských tajných služeb, na které se ruští novináři odvolávají, možné vypozorovat již od počátku 90. let. Ovšem teprve v posledních letech je možné si všímat, že tlak Američanů překročil v Praze bod zlomu.

Praha je očkována americkými tajnými službami k přetrhání vztahů Prahy s Moskvou, důvodem je chystání projektu Trojmoří

Začalo to de facto už v roce 2018, kdy česká BIS začala spolupracovat s britskou MI-6 a americkou CIA na zpravodajské hře se Sergejem Skripalem a Novičokem. Praha tehdy pohotově Londýn podpořila v odsouzení údajné ruské agrese, přičemž česká vláda tvrdila, že v ČR se nikdy s Novičokem nepracovalo. Na to podle ruských novinářů museli reagovat lidé okolo PPF a Pražského hradu v mohutné protiofenzívě.

A to když Miloš Zeman přinesl informaci o tom, že česká vojenská laboratoř v Brně v rámci protichemické obrany rovněž vyvíjela a vyráběla Novičok, ale čistě pro vědecké účely a zkoumání účinků Novičoku [1]. Tím byla vláda ČR usvědčena ze lži a byl tak vytvořen kontrolní mechanismus na blokování amerických tajných služeb v Praze, které už v roce 2018 neúspěšně tlačily na ukončení diplomatických vztahů ČR s Ruskem. Operace CIA “Permanent Victory” (Trvalé vítězství) pokračovala i v roce 2019, kdy pro změnu vypukla mohutná proti-čínská operace a hysterie proti firmě Huawei.

Okamžitě po zákazu používání výrobků této firmy státními orgány v USA a ve Velké Británii, se jako třetí v pořadí okamžitě připojila Praha. Tady podle ruských novinářů již Petr Kellner tahal za kratší konec provazu, nepodařilo se mu zvrátit odpor proti Huawei v Praze mezi politiky, a proto se rozhodl, že prodá svoji firmu CETIN na burze. CETIN je největší telekomunikační společnost ve Střední a Východní Evropě, která spravuje největší portfolio datových sítí.

Kvůli zablokování Huawei musel CETIN podepsat smlouvu na budování 5G sítí s Ericssonem namísto s Huawei a jen pár týdnů po podpisu PPF oznámil, že chystá IPO a prodeje akcií CETINu na burze za více jak 5 miliard dolarů, tedy více než majoritní podíl PPF v CETINu. Byl to signál, že Petr Kellner v boji s Američany o Evropu prohrál bitvu o 5G sítě a stahuje se z telekomunikačního trhu. Přinesli jsme o tom článek zde.

Sundavání Koněva řízené rodinou rusofobního diplomata bylo testovacím balónkem na zjištění síly Hradu a PPF

Operace americké CIA v roce 2019 probíhala i na politické a mezinárodní úrovni, když CIA ve spolupráci s lidmi v okolí rodiny bývalého velvyslance ČR v USA a v Rusku Petra Koláře zajistili odstranění pomníku osvoboditele Prahy, maršála Koněva. Podle ruských novinářů nešlo vůbec o pomník jako takový, ale byla to zkouška CIA, kolik sil ještě zbývá Petru Kellnerovi a jeho PPF v kontrole procesů nad politickými tahy v Praze. A tento test potvrdil, že moc Petra Kellnera působit na moderaci a ochranu česko-ruských vztahů a především investic PPF v Rusku, začíná opravdu slábnout, protože pomník Koněva byl opravdu počátkem dubna 2020 odstraněn a ani protesty Pražského hradu tomu už nezabránily.

Ihned poté o měsíc později, v květnu 2020, odpálil Ondřej Kundra z Bakalova Respektu obrovskou proti-ruskou kauzu s ricinem [2] a starosta Prahy 6, Ondřej Kolář, syn zmíněného diplomata Petra Koláře, který nechal jako starosta sochu Koněva odstranit, dostal od policie ochranku, protože do ČR prý přiletěl pod diplomatickým krytím atentátník z Ruska, který si prý přivezl prudký jed ricin a cílem útoku se má stát právě Ondřej Kolář, starosta Prahy 6.

Ochranku dostali i Pavel Novotný, starosta z Řeporyjí a Zdeněk Hřib, pražský primátor. Tahle absurdní zpravodajská hra vedla k obvinění Ruska z páchání terorismu a opozice požadovala snížení počtu členů ruské ambasády na stejnou úroveň, jako je českých diplomatů v Moskvě. Česko kvůli kauze vyhostilo 2 ruské diplomaty a zpravodajská hra CIA neuspěla. Neměla očekávaný výsledek, ten byl podle Američanů tristní. Dva vyhoštění diplomaté bylo opravdu málo pro Američany.

Minulý rok v dubnu ricinová aféra, letos v dubnu Pat a Mat ve Vrběticích. Pod oběma dubnovými odpaly zpravodajských her proti Rusku je tentýž Bakalův plátek

Stejně jako nyní v případě Vrbětic a údajných ruských agentů, tak i před rokem byla kauza o údajném ruském agentovi s ricinem odpálena ze stejného zdroje, tedy z Bakalova časopisu Respekt a z pera Ondřeje Kundry. Vypadá to, že americká CIA a Koudelkova BIS používá Ondřeje Kundru jako nadhazovače, jehož úkolem je odpalovat do informačního prostoru Američany nachystané zpravodajské hry v České republice. Ještě nikdy se nestalo, že by nějaká protiruská kauza v ČR byla odpálena v jiném médiu, než je Bakalův Respekt, a od jiného redaktora, než je Ondřej Kundra.

Rusové si toho dobře všimli a podle ruských novinářů se jedná o typické poznávací znamení a modus operandi zahajování zpravodajských her. Osvědčeným a prověřeným novinářům s přátelským příklonem k trans-atlantickým vazbám (ve Velké Británii je to The Guardian a jeho novináři) jsou jakoby a zdánlivě nezištně postupovány připravené zpravodajské hry, v tomto případě výhradně proti Ruské federaci, ale rovněž i proti Číně. Jenže, na rozdíl od roku 2020, kdy zpravodajská hra CIA s ricinem neuspěla, v roce 2021 je to s Vrběticemi úplně jinak. Něco se změnilo, něco se stalo.

Zatímco kauza s ricinem neměla prakticky žádné dopady, zatímco Koněvův pomník byl jen testem Američanů na PPF a Pražský hrad, tak naproti tomu kauza Vrbětice a dvojice údajných agentů ze Salisbury je úplně jiný level. V Praze podle ruských novinářů už není nikdo, kdo by účinně dokázal blokovat kroky amerických zpravodajců na českou vládu. Ten hlavní mechanismus a garant ochrany česko-ruských vztahů je totiž po smrti.

Po smrti Petra Kellnera dojde podle ruských novinářů v blízké době k prudké eskalaci diplomatické krize, na jejímž konci má být podle ruské rozvědky plán CIA na přerušení diplomatických styků ČR s Ruskem, a to poprvé od II. sv. války. Zájmy Petra Kellnera v Rusku se týkaly ochrany mohutných investic PPF v této zemi, a proto v minulosti žádná proti-ruská agitka, kromě mediálního řevu, neměla žádné faktické dopady na ekonomickou rovinu česko-ruských vztahů. Jenže po smrti Petra Kellnera již neexistuje v Praze žádná Kellnerova záchranná brzda, která by brzdila obrovský tlak americké CIA na přerušení veškerých vazeb Prahy s Moskvou.

Permanent Victory a projekt Trojmoří jako klín vražený mezi Moskvu a Berlín na blokaci Jalty 2.0 v Evropě

Američané tím podle ruských novinářů sledují plán na realizaci mohutného projektu Trojmoří, který má vrazit klín ze severu na jih mezi západní Evropou pod velením nově už Berlína, nikoliv Bruselu, a Ruskem. Americké elity toto nedělají z lásky k zemím Východního bloku, ale snaží si zachovat vliv v Evropě poté, co Německo a Rusko začínají na ekonomické úrovni spolupracovat nejen v otázce ekonomiky, jako jsou dodávky ruského plynu do Německa potrubím Nord Stream 2, ale spolupracují i v otázkách evropské bezpečnosti.

Najednou můžeme vidět situace, kdy Kreml se v otázce bezpečnostní eskalace podněcované na Ukrajině Američany obrací o pomoc právě na Berlín, aby pomohl uklidnit situaci v Kyjevě. Německo je tak aktivně zapojováno do situace na Ukrajině na popud Moskvy, a protože Berlín je ten, který Kyjevu pouští peníze z EU, tak vliv Berlína na Kyjev je opravdu značný.

Americká CIA se tedy rozhodla destabilizovat Ukrajinu do takové míry, kdy Berlín už nebude mít na Kyjev vliv, protože Kyjev po Berlínu začne rázem namísto peněz a EUR požadovat zbraně proti Rusům a rychlý vstup do NATO, což ani jedno Berlín rozhodně Kyjevu neposkytne. Ale obojí mohou Kyjevu slíbit Američané, protože slib je nic stát nebude. A dokonce v případě těch zbraní ani nezůstane jen u slibu, ale dodávky zbraní z USA na Ukrajinu již běží, včetně amerických vojenských poradců a atašé.

Podle ruských novinářů je tak současná situace na Ukrajině a situace v Praze přímo propojená a souvisí spolu. Americká CIA totiž v rámci operace Permanent Victory zahájila proces odřezávání kontaktů jednotlivých vlád zemí bývalého Východního bloku od Ruska, aby jednotlivé vlády se zároveň odklonily ve druhé instanci i od Berlína, který hodlá spolu s Moskvou ukotvit v Evropě něco, čemu se říká mezi diplomaty Jalta 2.0. Toto je označení pro Evropu, kdy v Evropě vznikne bipolární rozdělení moci mezi Evropskou unií pod vedením Berlína a Ruskem a post-sovětských republik pod vedením Moskvy.

Velká Británie jako impérium bude z Evropy odstraněno a izolováno stejně jako USA. A partnerem Jalty 2.0 se stane Čína a Indie. Celý prostor se tak rozdělí na dva ekonomické obry,

jedním bude Euro-Rusko a druhým Sino-Indie. V tomto projektu přitom už není prostor pro USA a ani pro Velkou Británii, která se stane jen nepotopitelnou letadlovou lodí Domu Sion a londýnského City, ze kterého bude tento super-útvar Euroasie kontrolován po finanční stránce. Britské královské impérium padne a na jeho troskách vyroste celosvětové impérium Zion.

Česko po smrti Petra Kellnera změní svoji politiku k Ruské federaci na úroveň té polské. Bude hrozit až přerušení diplomatických vztahu s Ruskem, poprvé od II. sv. války

Podle ruských novinářů nebyla smrt Petra Kellnera nehoda, ale jednalo se o likvidaci mocného muže, který v Evropě blokoval nasazování likvidačních proti-ruských procesů řízení, které lze přirovnat ke kobercovému bombardování veškerých investic v Rusku. Všechny investice z bývalých zemí Východního bloku v Ruské federaci se začnou hroutit a měnit majitele, Rusko začne být odřezáváno ze strany bývalých zemí Východního bloku, pod obrovským tlakem Američanů a CIA budou vlády těchto zemí vyhošťovat ruské diplomaty, vlády budou obviňovat Rusko z těch nejohavnějších činů, z terorismu, z útoků chemickými zbraněmi, v válečných aktů, což povede k tak mohutné eskalaci krize, že jednotlivá vyhošťování diplomatů povedou nakonec k vyčerpání všech diplomatů a k ukončení diplomatických styků. A přesně toto právě v této chvíli požaduje opozice v poslanecké sněmovně v ČR.

Poslanci Demobloku požadují snížení počtu ruských diplomatů v ČR o několik desítek [3], přičemž v Rusku je v této chvíli již jenom 5 kariérních českých diplomatů, včetně velvyslance Vítězslava Pivoňky. Pokud by Praha donutila Moskvu snížit počet svých diplomatů v ČR, pokud by to bylo snížení dokonce formou vypovězení diplomatů a změnou kvót bez souhlasu Moskvy, vedlo by to k odvetě a k odvolání všech diplomatů ČR z Ruska.

Česko by tím přerušilo diplomatické styky s Ruskem poprvé od II. sv. války a české investice, podniky a lidé by neměli v Rusku nikoho, na koho by se mohli obracet. Odvetou by bylo vyhoštění všech ruských diplomatů z Prahy a ukončení diplomatických styků s Ruskem. Takhle daleko by situace nikdy nedošla, kdyby Petr Kellner byl stále naživu. Protože tato eskalace a likvidace česko-ruských vztahů zasáhne v první a v hlavní řadě právě PPF a jejich investice v Rusku.

Na Slovensku Američané odstranili premiéra Matoviče poté, co bez dovolení amerického velvyslanectví v Bratislavě vyrazil na “konzultace” do Moskvy a přivezl odtamtud vakcíny Sputnik

Američané stejnou operaci provedli před pár týdny na Slovensku, kde podle ruských novinářů zasahovala přímo americká ambasáda v Bratislavě proti Igoru Matovičovi a jeho plánu očkovat Slováky ruskou vakcínou Sputnik. Američané dali podle ruských novinářů povel k odstranění Igora Matoviče přímo z Langley, z centrály CIA ve Virginii.

Použití vakcíny Sputnik by velmi zásadně změnilo slovenské a politické mínění o Rusku, a to vzhledem k účinnosti a minimálním vedlejším účinkům vakcíny, na rozdíl od vakcín amerických a britských, které hromadně zabíjí důchodce vyvoláváním tvorby krevních sraženin. Ovšem pokud jde o ČR, bez Petra Kellnera není v Praze už nikdo, kdo by americké zpravodajce dokázal izolovat a blokovat následky jejich provokací a zpravodajských her. Pražský hrad se v této kauze Vrbětic ukázal bez Petra Kellnera jako naprosto bezzubý a slabý Miloš Zeman se ani nevzmohl na odpor.

Lidé okolo Petra Kellnera s napojením na Rusko a Čínu jsou nyní v podstatě bez ochrany a bez vůdce. Podle ruských novinářů proto smrt Petra Kellnera nebyla nehodou, ale jednalo se o atentát provedený americkou Ústřední zpravodajskou službou (CIA) se stejným rukopisem, jako byla smrt francouzského miliardáře a podnikatele v leteckém a zbrojním průmyslu Oliviera Dassaulta, který rovněž zahynul v helikoptéře, a ve stejném typu helikoptéry jako Petr Kellner, a stejně jako oba dva měli úzké obchodní vazby na čínský telekomunikační gigant Huawei. O této vazbě jsme psali i u nás [4]. Ve chvíli, kdy není od Kellnerovy smrti v Praze nikdo, kdo by blokoval americké proti-ruské procesy, se dá očekávat pouze pokračující a hluboká eskalace vzájemných diplomatických, ale zejména ekonomicko-finančních vztahů mezi oběma zeměmi, uzavírají ruští novináři pro náš server.

Dostavba Dukovan bez Rosatomu v podstatě končí, ostatní uchazeči v tendru nesplňují požadavky ČEZu. Američanům to nevadí, nehraje se o jaderku, hraje se o Trojmoří

Ano, protiruské hry se v ČR objevují v poslední době každý rok, ale žádná z nich neměla razanci a gradaci takovou, jako současná bizarní akce se dvěma údajnými ruskými agenty, kteří svojí nešikovností připomínají postavičky Pata a Mata. Rosatom byl před několika hodinami odstaven českou vládou od dostavby Dukovan, čeští poslanci požadují vyhoštění desítek ruských diplomatů, aby došlo ke snížení jejich počtu na úroveň českých diplomatů v Rusku, další poslanci požadují, aby Rusko zaplatilo náhrady škod za exploze ve Vrběticích a za úmrtí dvou lidí, a to přesto, že ani Rusko, ani česká veřejnost nikdy nespatří žádné důkazy, jak uvedla Koudelkova BIS s odkazem na to, že jde o tajné materiály, které se nepublikují.

Podle posledních informací v dostavbě Dukovan nesplňují zbývající kandidáti požadavky ČEZu, tedy zadavatele stavby, takže tendr se nakonec možná zruší [5], stejně jako se v roce 2013, po pádu Nečasovy vlády, ze stejného důvodu zrušila i dostavba Temelína. Tehdy také skončil premiér Petr Nečas, protože při návštěvě Moskvy řekl, že rusko-české konsorcium Atomstrojexport má nejlepší nabídku, nejlepší offsetové nabídky a nejlepší pozici na výhru v tendru. A hned poté se na Úřadu vlády objevila zásahovka, plukovníci a premiér byl sestřelen, kvůli kabelkám a žárlivosti milenky.

Pokud se rychle nezacelí mocenská díra v PPF po smrti Petra Kellnera, bude Českou republiku čekat proces polandizace zahraniční politiky

Stejně jako na Slovensku, když se tam objevil Sputnik, tak Američané nechali sestřelit premiéra, který si dovolil do země přivézt 2 miliony dávek bez souhlasu amerického velvyslanectví v Bratislavě, které dodávku slovenské vládě neschválilo. Vysoce neoblíbený Igor Matovič chtěl rychlou vakcínu, a jediná rychlá vakcína byla z Ruska. Tím ale proti sobě postavil velice mocnou americkou ambasádu v Bratislavě a na ní těsně napojená sórošovská média, která začala do té doby milovaného Igora Matoviče cupovat a trhat na kusy jako vzteklí psi. Jakmile sáhl po ruské vakcíně, byl zlikvidován jako Petr Nečas v roce 2013.

Je proto jasné, že smrt Petra Kellnera na Aljašce bude mít katastrofální dopady na mocenské procesy v Praze. Může to být jen krátkodobá výchylka, než se stabilizuje situace v PPF a dojde k obnově moci nad Prahou, ale také se to nemusí povést a Českou republiku potká děsivý osud polandizace zahraniční politiky, tedy model zahraniční politiky země, která je zcela oddána USA na straně jedné a plná nenávisti a zla proti Rusku na straně druhé. Budeme si muset počkat, jestli se PPF podaří nahradit tu obrovskou díru v mocenském úchopu nad Prahou po smrti Petra Kellnera.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář